Дунаевцы!!! https://youtu.be/QkJ7853_Wvs

четверг, 5 мая 2016 г.

Міністру екології України Пану О.М. Семераку

Міністру екології України
Пану О.М. Семераку
                                                                                           
Шановний Остапе Михайловичу!
Прошу Вас, як діючого міністра екології України, підтримати та долучитись до реалізації пілотного проекту, якому немає аналогів не тільки в Україні, але й у світі – проект по виробництву штучного горючого газу шляхом переробки кислих гудронів, які знаходяться на території Грибовицького сміттєзвалища, біля села Великі Грибовичи, Львівська область. Даний  проект можливо реалізувати в життя за рахунок впровадження моєї інноваційної технології синтезу води і вуглецю шляхом електроліза.
Реалізація цього проекту дасть можливість забезпечити  населення Львова та комунальне підприємство «Львівтеплоенерго», ТЕЦ- 2 протягом 10 років найдешевшим паливом - газом:
- при встановленні на озерах з кислими гудронами електролизерів-метанаторів конструкції О.Єкімовских, буде вироблятися  синтез газ з калорійністю 10000-11000 кКал/м3, щороку в об’ємі  на рік - 1,0 млрд м3;
- при встановленні на озерах з кислими гудронами 3-х супертурбін «Стелс»  конструкції О.Єкімовских, по 10 МВт,  буде вироблятися електроенергія  потужністю на рівні 30 мВт/год, яка забезпечить виробництво штучного газу, надлишок якого буде передаватися на ТЕЦ-2.
Безперечно, використання дешевих ресурсів дасть можливість для величезної економії коштів міського бюджету, інноваційному поштовху розвитку міста за рахунок фінансових ресурсів, які вивільняться внаслідок реалізації проекту. Такі самі проекти переробки кислих гудронів можливо буде поширювати по всій території України, де вони складовані і отруюють довкілля.  
На мою думку, втілення даного інноваційного проекту дозволить  Міністерству екології  і його керівництву, які долучаться до реалізації цього проекту дозволить  увійти як у славетну історію  екологічних проектів України та міста Львова,  а також і у історію безпрецедентних екологічних проектів в усьому світі.
Як один із варіантів організаційних рішень - створення спільного підприємства за участю всіх зацікавлених організацій та осіб: комунального підприємства «Збиранка», як представника громади міста, підприємства Єкімовських О.А. як власника  технології синтезу для отримання штучного газу, також балансоутримувача сховища кислих гудронів, які належать державі.
Окремої уваги міста заслуговує розгляд пропозицій та визначення партнера-інвестора по будівництву сміттєпереробного заводу на Грибовицькому сміттєзвалищі.
Для реалізації даного проекту необхідна принципова Ваша згода для подальших узгоджених дій щодо розробки документації, отримання дозвільних документів в Міністерстві екології та місцевих органів влади. Первинним етапом даного проекту є створення О.Єкімовських діючого макету електролізера-метанатора і турбоелектрогенератора «Стелс», потужністю 10 кіловат. Створений макет буде продемонстровано всім зацікавленим учасникам екологічного проекту, який є необхідним та актуальним  для мешканців Львова та Львівщини.
Даний проект має не лише екологічне, але і велике політичне та соціальне значення. Його реалізація дозволить зняти соціальну напругу навколо екологічної катастрофи, пов’язаної  з захороненням твердих побутових відходів на Грибовичеському сміттєзвалищі та озер  з кислими гудронами.
Вельмишановний пане Остапе Михайлович, мною був направлений лист до мера м.Львова, пану Садовому А.І. від 05.11.2015р. за № 3-Є-33923 зареєстрованого у міськраді м. Львова. Нажаль конструктивних дій та і відповіді, на даний час не отримано. Ця ситуація не дає мені змоги проводити залучення інвесторів до реалізації цього важливого проекту.
Також звертаю Вашу увагу на те, що затягування переробки сміттєзвалища і озер з кислими гудронами може в найближчий час привести до екологічно-техногенної катастрофи, яка за своїми  наслідками  для м. Львова,  Львівської області і республіки Польші буде аналогічна чорнобильській катастрофі. Робити практичні дії для вирішення цієї проблеми треба вже та негайно!
В Додатку №1 наводжу Раз'яснення інвесторам до листа меру
м. Львова, пану  Садовому А.І. від 05.11.2015р.

З повагою,  винахідник                             О. Єкімовських


Додаток №1

Раз'яснення інвесторам до листа Садовому А.І. від 05.11.2015р. за № 3-Є-33923 зареєстрованого у міськраді м. Львова.

           Щодо проекту по виробництву дешевої електроенергії та штучного газу шляхом утилізації сміття та кислих гудронів на озерах розташованих біля Грибовичеського сміттєзвалища з використанням технологій розробленої О.Єкімовських.
         Потенційним інвесторам запропонованого мною проекту по утилізації сміття та кислих гудронів на озерах розташованих біля Грибовичеського сміттєзвалища: 

1. Даний проект є комплексним вирішенням проблеми утилізації сміття побутових відходів м. Львова, що накопилися за 55 років біля с. Грибовичи, та озер з кислими гудронами у об'ємі понад 350 000 тонн що знаходяться поруч. Пропонується утилізувати сміття завдяки його спалюванню плазмовим методом на сучасному сміттєпереробному заводі.
 
а) шкідливі гази, отримані внаслідок горіння сміття власним тиском будуть обертати супер-турбіну «СТЕЛС», яка через редуктор електрогенератора потужністю 10 000 КВт/год буде виробляти електроенергію;

б) вироблена турбоелектрогенератором електроенергія буде живити завод по переробці сміття, електролізер-метанатор який буде утилізувати шкідливі гази від спалюваного сміття. Синтез-газ отриманий у електролізері-метанаторі калорійністю 10-11 ККал буде ідеальним паливом для трьох новітніх унікальних турбін по 10 000 КВт розташованих біля сміттєзвалища на озерах з кислими гудронами, які будуть виробляти електроенергію в об’мі на рівні        30 000 КВт за годину.

    Цей проект може здійснитися лише при умові відповідних вольових рішень Міністерства Екології України із залученням міськради м. Львова, та його діючого мера, які зафіксують правові гарантії інвестору щодо можливості реалізації даного бізнес-проекту у відповідності з директивами ЄС.
  1. Дані проекти можуть реалізовуватись як окремі проекти, так і у комплексі (1).

      У підсумку завдяки реалізації проекту №1 на протязі 10 років, місто Львів може мати свій власний синтез-газ для ТЕЦ-2 Шевченківського р-на м. Львова, та електроенергію що необхідна м. Львову для комунальних та будь-яких інших потреб мешканців м. Львова

    2. Другий проект по утилізації кислих гудронів полягає в тому, що утилізація гудронів біля Грибовичеського сміттєзвалища може відбуватися без утилізації сміття, яке належить місту Львову: 

а) Інвестор, який буде фінансувати даний проект по утилізації кислих гудронів повинен мати дозволи від Міністерства екології, та Міністерства палива та енергетики на переробку кислих гудронів за узгодженням місцевих органів влади. 

б) В разі отриманих та узгоджених дозволів на озерах з кислими гудронами та їх навколишній території будуть встановлені три новітні супертурбіни «СТЕЛС» потужністю 10 000 КВт для вироблення електричної енергії в об'ємі 30 000 КВт/год для її постачання до центральної енергомережі, а також для електролізерів-метанаторів, виробляючих синтез-газ та живлення турбоелектрогенераторів «СТЕЛС». Спеціальна вода для виготовлення синтез-газу буде постачатися на озера з кислими гудронами для їх знешкодження та переробки окремо, в необхідних для цього об'ємах. 

Завдяки проекту №2 електроенергія що вироблена турбоелектрогенераторами що розташовані на озерах з кислими гудронами для утилізації останніх з подальшим постачанням електроенергії в центральну електромережу, буде реалізовуватись інвесторами для отримання ними прибутку на протязі 10 років.

Комментариев нет:

Отправить комментарий